TrioDent — стоматологія експертного рівня

При виборі стоматологічної клініки, пацієнти завжди приділяють особливу увагу професіоналізму лікаря. Наша головна перевага і велика гордість — це висококваліфіковані талановиті фахівці, які постійно розвиваються, вдосконалюють свої навички, використовують сучасні наукові методики в діагностиці та лікуванні, знаходять підхід до кожного пацієнта і роблять все для того, щоб результат перевершив ваші очікування.

Наша команда надає повний комплекс стоматологічних послуг: комплексну діагностику, естетичну стоматологію, імплантацію, хірургічну стоматологію, всі види протезування, ортодонтію, парадонтологічне лікування, відбілювання зубів.

Клініку Trio Dent створили відомі та успішні лікарі Одеси, які задали високу планку якості медичних послуг і щодня допомагають пацієнтам у вирішенні їхніх проблем.

Ми працюємо з найскладнішими випадками хірургічної стоматології, протезування та терапії. Завжди готові прийняти виклик і вирішити непрості завдання, використовуючи свій практичний досвід, сучасне обладнання, сертифіковані матеріали і європейські протоколи безпеки.

TrioDent — smart стоматологія з максимальним комфортом для пацієнта

Ми намагаємося зберегти ваші зуби здоровими і красивими, тому пропонуємо комплексний підхід до профілактики та лікування.

Сучасне
обладнання

Гарантія
стерильності

Кваліфіковані
стоматологи

Європейські протоколи
безпеки

Послуги клініки

Наша стоматологічна клініка пропонує всі види лікування для дорослих та дітей:

  • Лікування карієсу, професійна гігієнічна чистка та відбілювання зубів

  • Комп’ютерна томографія і рентген

  • Видалення зубів та новоутворень в ротовій порожнині
  • Імплантація та відновлення зубів

  • Встановлення зубних коронок
  • Виготовлення знімних і незнімних протезів, ремонт протезів

  • Виправлення прикусу, постановка і корекція брекетів
Дізнатись ціни
томограф Vatech PaX-i3D

Ready To Smile?

записатися на прийом